galaksija.org
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Lipanj 27, 2017, 01:05:14

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Traži:     Napredno pretraživanje
SMF - Just Installed
44 Postova 15 Tema 5 Članova
Najnoviji Član: Tom-Cat
* Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
+  galaksija.org
|-+  Razno
| |-+  Razno
| | |-+  Limit od 128k po attachment-u
« natrag naprijed »
 Str: [1] Ispis
Autor Tema: Limit od 128k po attachment-u  (Posjeta: 4898 )
amidar
Newbie
*

« : Kolovoz 15, 2006, 02:22:04 »

Limit od 128k bi trebalo povećati. Imam nešto od dokumentacije za galaksiju ali na žalost to ne mogu uploadovati jer ni jedna datoteka nije manja od 128k. Sad

Pozdrav
Evidentirano
styx
Administrator
Newbie

« Odgovor #1 : Kolovoz 16, 2006, 10:01:22 »

Limit od 128k bi trebalo povećati. Imam nešto od dokumentacije za galaksiju ali na žalost to ne mogu uploadovati jer ni jedna datoteka nije manja od 128k. Sad

Pozdrav
Moramo pogledati koliko je tosafe da ne zabloatamo forum u startu, ili cu ti ftp account otvoriti ili cemo nesto smisliti kako da rijesim problem attachmenta, btw u kakvom su formatu attachmenti?
Evidentirano
amidar
Newbie
*

« Odgovor #2 : Kolovoz 20, 2006, 01:01:19 »

Attachment-i su u JPG formatu i radi se o Dissasembliranom Galaksijinom ROM-u 1. Pravi dragulj od dokumentacije, moraš priznati ! Želeo bih da napokon bude dostupno javnosti te i na taj način sačuvamo definitivno odpropadanja/zaborava.
U punoj rezoluciji to iznosi 45.243K a u nešto nižoj, to je nekih 3901265b.
Poslao bih oba.

Pozdrav
Evidentirano
styx
Administrator
Newbie

« Odgovor #3 : Listopad 15, 2006, 07:45:35 »

Postavio sam wiki na hr,galaksija.org, cim dobije nesto contenta, preseliti cu ga u root site-a, tako da mozete urediti sve sto zelite. Ovaj jpg bi bilo dobro OCR-ati i pretvoriti u text mozda? Mi ga mozes poslati na mail ili uploadati ftp-om (mogu ti otvoriti ftp accont na galaksija.org)?
Evidentirano
 Str: [1] Ispis 
« natrag naprijed »
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!